Прізвище Ім'я По-батькові*

  Спосіб отримання відповіді*
  Звичайною поштоюФаксомТелефоном (окрім номерів мобільних операторів)Електронною поштою

  Введіть поштову адресу*
  Введіть номер факсу*
  Введіть номер телефону*

  Шановний запитувачу, зверніть увагу! На підставі Постанови Кабінету Міністрів України від 1 березня 2014 року №65 "Про економію державних коштів та недопущення втрат бюджету" відповідь на запит на інформацію може бути надана лише на номери фіксованого телефонного зв`язку на території України.

  Введіть адресу електронної пошти*

  Текст запиту*

  Згідно із Законом України «Про доступ до публічної інформації» публічною є відображена та задокументована будь-якими засобами та на будь-яких носіях інформація, що була отримана або створена в процесі виконання суб’єктами владних повноважень своїх обов’язків, передбачених чинним законодавством, або яка знаходиться у володінні суб’єктів владних повноважень.

  Запит на інформацію – це прохання особи до розпорядника інформації надати публічну інформацію, що знаходиться у його володінні.

  Запитувач має право звернутися до розпорядника інформації із запитом на інформацію незалежно від того, стосується ця інформація його особисто чи ні, без пояснення причини подання запиту.

  Запит на інформацію має містити:

  1. ім’я (найменування) запитувача, поштову адресу або адресу електронної пошти, а також номер засобу зв’язку, якщо такий є;
  2. загальний опис інформації або вид, назву, реквізити чи зміст документа, щодо якого зроблено запит, якщо запитувачу це відомо;
  3. підпис і дату за умови подання запиту в письмовій формі.