NewsНовиниНовости

За офіційними даними ДП «ЦОТІЗ», на початок зими, за 11 місяців поточного року, Чорнобильську зону відчуження відвідали майже 120 тисяч осіб, а саме – 119 406. Але варто зазначити, що у листопаді відвідувачів було значно менше, ніж на початку осені.

«Зростання відвідувачів відбувається завдяки декільком факторам, це: популярність Чорнобиля, простота у оформленні доступу та цікавість до зони після виходу серіалу. Найбільше відвідувачів приїздять літом та на початку осені. Гарні краєвиди, комфортне перебування, можливість дістатися місця, яке викликає багато страхів, а насправді – досить безпечне для людини. Такі фактори дозволили досягти результатів із відвідуваності. Утім, наприкінці осені та впродовж зимового періоду зона вже починає «лякати» холодною погодою. Починається сезонній спад  відвідуваності», – повідомляє помічник директора ДП «ЦОТІЗ» Кирило Гарник.

Нагадаємо, що найбільше відвідувачів приїздять із-за кордону – майже 80%. За останні роки відвідуваність Чорнобиля зросла у декілька разів. Аби відвідати Чорнобильську зону відчуження, потрібно оформити заявку на сайті https://solaris.testmticket.in.ua/ua