NewsНовиниНовости
Організатори хотіли перевірити дії працівників та позаштатних груп цивільного захисту – зв’язку і оповіщення, домедичної допомоги ДП «ЦОТІЗ» при виникненні пожежі у адмінбудівлі по вул. К.Лібкнехта, 10, та прийняття правильних рішень в умовах надзвичайної ситуації.
🔅За легендою, яку розробили заздалегідь і поділили на декілька етапів, начальник відділу господарчого забезпечення адміністративно-господарчої служби ДП «ЦОТІЗ» Олександр Сотніченко виявив загоряння електропроводки в одному із кабінетів адмінбудівлі. Він повідомив про пожежу 11 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Київській області, Оперативного чергового Координаційного центру оперативного управління ДП «ЦОТІЗ» та керівника структурного підрозділу ДП «ЦОТІЗ».
🔅На місце пожежі прибув начальник адміністративно-господарчої служби Микола Бутріменко, що організовує та слідкує за евакуюванням із небезпечної зони усіх працівників, не пов’язаних з ліквідацією пожежі.
🔅В цей же час директор підприємства Володимир Кухарев, отримавши повідомлення про пожежу, інформував про надзвичайну ситуацію Позаштатну групу цивільного захисту зв’язку і оповіщення ДП «ЦОТІЗ». Керівник групи Вікторія Трохименко провела оповіщення керівного складу та працівників адмінбудівлі.
Для інформування працівників привели в дію систему оповіщення людей про пожежу.
🔅Евакуйовані відійшли на безпечну відстань – на площу з фасадної сторони будівлі. Член комісії з питань евакуації Наталія Волочай перевірила згідно списку працівників, які знаходились на момент загоряння на своїх робочих місцях чи всі евакуйовані.
Також провели умовну евакуацію матеріальних цінностей.
🔅Завдяки спільним діям ліквідували умовне загоряння.
🔅В результаті пожежі виявлено одного постраждалого. Після евакуації йому надали домедичну допомогу силами Позаштатної групи домедичної допомоги.
💬«Такі тренування допомагають відпрацювати практичні навички працівників у самостійному та швидкому прийнятті доцільних рішень, щодо організації заходів гасіння пожежі на початковому етапі її розвитку та перевіряють злагодженість й правильність дій, які можна застосувати у разі реальної надзвичайної ситуації», – відзначив керівник проведення протиаварійного тренування заступник директора Василь Золотоверх.
chevron-right chevron-left