NewsНовиниНовости
На головній сцені Чорнобиля виступили не професійні співаки, музиканти та ведучі, а працівники підприємств Чорнобильської зони: ДСП ЦППРВ, ДП “ЦОТІЗ”, ДСП “Північна Пуща”, медико-санітарної частини #16. Але як!
Живий спів у супроводі музичних інструментів та мінусових фонограм. Головний меседж, який доносили до присутніх артисти – ми, яскрава, горда, смілива співуча нація, ми – гостинні, щедрі, вміємо кохати, але кривдити нас не потрібно – можемо дати гідну відсіч, тому що любимо свою країну. Україна – це всі ми разом, в радощах і турботах, в реальних діях за майбутнє нашої Батьківщини.
Зі сцени звучали слова подяки захисникам і захисницям, що тримають оборону на Сході, волонтерам, що їм допомагають та медикам, що оберігають їхні життя.
Хвилиною мовчання пом’янули всіх, хто загинув відстоюючи кордони, свободу та незалежність країни та кожного з нас.
У розважальній частині на міцність перевіряли чоловіків, адже справжній козак має бути не тільки сміливим, але й сильним. Три сміливці підіймали вгору гирю, змагаючись у найбільшій кількості підйомів.
Здавна в Україні окрасою чоловіка вважаються вуса чи борода, а у дівчат та жінок – довга коса. В ході концертної програми відбулися конкурси на найкращі вуса та бороду, а також визначили володарку найдовшого жіночого волосся – це Катерина Сокуренко, працівниця ДСП ЦППРВ.
Всі переможці отримали призи.
В залі була особлива енергетика. Глядачі активно підтримували виступаючих на сцені та ведучих.
Протягом всього концерту тривала акція “Добрунок”.
На мапу України, що була у фоє, усі бажаючі наклеювали стікери з побажаннями для України, своїх друзів, рідних, колег.
Під час концерту ми трохи поспілкувались з двома його учасниками. Вони відповіли на питання “Що для вас значать 30 років Незалежності?”
💬Наталія Мєдвєдева:
“Для мене 30 років Незалежності, це не про історію, бо нам, як державі, фактично декілька сот років. Це, насамперед, про ідентифікацію себе як нації, відповідальної, вільної та єдиної, про відродження “забутої”, забороненої або навмисно спотвореної і викривленої історії, такої, як вона є. Про честь і героїзм сучасних патріотів на фронті і в тилу. Про бажання жити і ростити дітей саме в цій країні”.
💬Костянтин Удовенко: “В мене дві дитини одній 20 років, другій – 10. Народились й дорослішають в незалежній Україні, не виховувались в режимі, де бути не таким як всі – сором. Патріотизм – для мене та моєї родини не пусте поняття. За 30 років ми гарно засвоїли його значення. Як співав Скрябін – ти сам собі країна.
“Не твоя вина – шо ти батька свого син
А твоя біда – не вміти бути ним”. Україна починається з кожного з нас”.
👉В наступному пості ми викладемо невелике відео з Чорнобильського концерту.
chevron-right chevron-left