NewsНовиниНовости
Повідомляємо, що в зв’язку з ситуацією підвищеного захисту та посиленою охороною зовнішніх та внутрішніх кордонів нашої держави та за ініціативи Міністерства внутрішніх справ, Національної гвардії України, Національної поліції України та Державної служби України з надзвичайних ситуацій у зоні відчуження 4 лютого відбудуться спільні тактико-спеціальні навчання підрозділів МВС України.
У ході навчань відпрацьовуватиметься злагодженість підрозділів МВС під час виконання завдань з оборони населеного пункту, тактики ведення бойових дій в урбанізованій місцевості та ліквідація їх наслідків. Навчання будуть проходити максимально коректно та тактовно, з урахуванням місця проведення й розумінням унікальності території. Під час заходів будуть присутні посли іноземних держав, представники країн-партнерів та керівний склад МВС, НГУ, НПУ, ДСНС.
Дана інформація є офіційним коментарем Державного агентства України з управління зоною відчуження і будь-які інші структури, компанії та особи не можуть надавати інформацію як представники Зони відчуження.
Голова Державного агентства України з управління зоною відчуження
Євген Крамаренко.