NewsНовиниНовости

Меморіал «Тим, хто врятував світ», що знаходиться у Чорнобилі поряд із пожежною частиною, «законсервували» на зиму. Пам’ятник не перебуває на балансі будь-якого підприємства, тому коштів для його утримання не передбачено. Монумент почав руйнуватись. Восени пожежники 11-ї Державної пожежно-рятувальної частини міста Чорнобиля звертались до усіх небайдужих долучитися до збору коштів на відновлення пам’ятки. Згодом з’ясувалось, що зібраних коштів замало, щоб почати відновлювальні роботи. Тому було вирішено огорнути монумент захисною плівкою та залишити його у такому стані до весни.

«Будемо сподіватися на те, що пам’ятник «перезимує». Наші пожежники огорнули всі фрагменти, аби  волога не потрапила до середини. Але якщо це станеться, пам’ятник зазнає руйнівних пошкоджень. Маємо надію на те, що до весни кошти будуть зібрані та почнеться реконструкція. Після відновлювальних робіт пам’ятник буде прийнятий на баланс 11-го Державного пожежно-рятувального загону, як частина Меморіального комплексу «Зірка Полин», – коментує начальник загону Костянтин Стукаленко.

Поряд зі скульптурною композицією встановили банер зі зверненням долучитися до збору коштів. Меморіал «Тим, хто врятував світ» став символом Чорнобиля, він як уособлення тих людей, які загинули під час ліквідації Чорнобильської катастрофи.

ДП «ЦОТІЗ» звертається до усіх небайдужих підтримати реставрацію пам’ятки.

 

Перерахувати кошти можна за наступними реквізитами:

Отримувач: ГО МГО Центр Прип’ять.ком ГО

Код отримувача: 35030714

Банк: Філія «розрахунковий центр АТ КБ «Приватбанк»

Рахунок отримувача: 2600205260882

IBAN: UA843206490000026002052608882

Код банку: 320649

Призначення платежу: добровільна пожертва на реконструкцію пам’ятника «Тим, хто врятував світ».