NewsНовиниНовости
Сьогодні великий для всієї України день – ми святкуємо 30 роковини Незалежності України. В цей день два відомі українські гурти GO-A та Тінь Сонця вітають працівників Чорнобильської зони зі святом! Чому ці гурти вітають? Тому що вони мають безпосереднє відношення до цієї території. У другому кліпі гурту GO-A на пісню “Шум”, що наробила шуму не тільки на Евробаченні, але й у світі, використано відео із зони відчуження. Катя зізнається, що багато чого не бачила, тому хоче повернутись. Ми її охоче запросили. Відомий факт – Катя Павленко цікавиться історією Полісся, включаючи й Чорнобильське. Про це вона розповідала у багатьох інтерв’ю.
 Гурт Тінь Сонця представляє унікальний в Україні і світі жанр heavy-folk.
У 2006 році гурт випустив збірку до 20 річчя Чорнобильської трагедії “Чарнобыльскі вецер”. До того ж вони зробили український кавер на Twilight Sun. “Пісня Чугайстра” про Полісся та втрачену чорнобильску землю стала однією з найвідоміших.
Фолк-метал-гурт виконав
“Їхали козаки”. Пісня була обрана музичною візитівкою Національної збірної України з футболу на Євро-2016.
Привітання були записані на відомому фестивалі української культури Ше.фест.
В свою чергу ми вітаємо усіх з 30-ми роковинами Незалежності України! Бажаємо щастя, здоров’я, щирого кохання, перемог та натхнення. 30 – це тільки початок. Нехай свято єднає усіх, хто мешкає в країні. Україна – це ми!