Для ведення господарської діяльності, а саме – організації візитів до ЗВ з ознайомчою метою, організатор укладає договір з ДП «ЦОТІЗ» про надання послуг з організації відвідування ЗВ з ознайомчою метою, реєструється в системі «Електронний квиток» та за три календарні дні до запланованої дати відвідування ЗВ, в особистому кабінеті організатора створює Заяву на організацію відвідування ЗВ, із зазначенням відомостей про персональний склад групи (прізвище, ім’я мовою оригіналу, інформація про громадянство та номер документу, що посвідчує особу, інші необхідні дані). Після необхідних перевірок та узгодження буде призначено супроводжуючого, а організатор отримає рахунок на оплату послуг ДП «ЦОТІЗ» і після оплати, відповідно, отримає електронні квитки для відвідування ЗВ.

Для укладання договору з ДП «ЦОТІЗ», організатор повинен надіслати Заяву на електронну адресу office@cotiz.org.ua. До Заяви додати скановані копії документів за списком (для ФОП та юридичних осіб):

Орієнтовний перелік документів необхідних для укладення договорів з контрагентами ДП «ЦОТІЗ» на відвідування (юридичні особи):

ЗРАЗОК заяви на укладення договору на відвідування ЗВ на 2022 рік

Орієнтовний перелік документів необхідних для укладення договорів з контрагентами на відвідування (фізичні особи підприємці):

 1. Належним чином завірена Копія витягу (виписки) з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (далі – ЄДР) (при реєстрації юридичної особи до 2012 року – Свідоцтво про державну реєстрацію юридичної особи);
 2. Належним чином завірена Копія документа про підтвердження повноважень особи на укладення договору (витяг з установчого документа про повноваження керівника (статут, положення, наказ, довіреність тощо);
 3. Копія довідки банку про наявність рахунків (для проведення взаєморозрахунків);
 4. Копія витягу з реєстру платників податку на додану вартість (у разі реєстрації юридичною особою як платника ПДВ);
 5. Копія витягу з реєстру платників єдиного податку (у разі якщо юридична особа є платником єдиного податку);
 6. Ліцензія на провадження туроператорської діяльності (за наявності).
 7. Інші документи, які юридична особа вважає за необхідне подати для укладення Договору.

Орієнтовний перелік документів необхідних для укладення договорів з контрагентами на відвідування (фізичні особи підприємці):

 1. Належним чином завірена Копія витягу (виписки) з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (далі – ЄДР) (при реєстрації фізичної особи до 2012 року – Свідоцтво про державну реєстрацію фізичної особи);
 2. Копія довідки банку про наявність рахунків (для проведення взаєморозрахунків);
 3. Копія витягу з реєстру платників податку на додану вартість (у разі реєстрації фізичної особи як платника ПДВ);
 4. Копія витягу з реєстру платників єдиного податку (у разі якщо фізична особа є платником єдиного податку);
 5. Ліцензія на провадження туроператорської діяльності (за наявності).
 6. Інші документи, які фізична особа вважає за необхідне подати для укладення Договору.
Типовий Договір відвідування зони відчуження

Крім договору з ДП «ЦОТІЗ», організатор укладає наступні договори:

 • Договір на проведення індивідуального дозиметричного контролю зовнішнього опромінення відвідувачів під час перебування в зоні відчуження і зоні безумовного (обов’язкового) відселення  із ТОВ «РК Проект», або іншою організацією, яка надає такі послуги.
  Отримати детальнішу інформацію щодо процедури укладання договору можна в ТОВ «РК Проект» за номером: +380457921022 Яна Акульонок. Організатор повинен надіслати Заяву на електронну адресу rc.project@ukr.net.
 • Договір з ДСП «Екоцентр» про надання послуг з прямого радіаційно-дозиметричного контролю автотранспорту.
  Отримати детальнішу інформацію щодо процедури укладання договору можна в ДСП «Екоцентр» за номерами: +3804593 52035, +380667731275 – Олег Осташко. Організатор повинен надіслати Заяву на електронну адресу info@ecocentre.kiev.ua.
 • За необхідності, Організатори можуть укласти договори на надання послуг по забезпеченню лікувально-профілактичним харчуванням (ЛПХ) з ДСП «Чорнобильська АЕС» та/або з ДСП «ЦППРВ» та на надання ліжко-місць у гуртожитках м. Чорнобиль для проживання відвідувачів, з ДСП «ЦППРВ».
  Отримати детальнішу інформацію щодо процедури укладання договору можна в ДСП «Чорнобильська АЕС» за номером: +38099 739 33 98 – Сергій Зелінський
  Отримати детальнішу інформацію щодо процедури укладання договору можна в ДСП «ЦППРВ» за номером: +380982782460 – Людмила Півень.
  Договір з ЧАЕС (ЛПХ)
  Договір з ЦППРВ (ЛПХ)
  Договір з ЦППРВ (гуртожиток)
За додатковою інформацією стосовно укладення договорів з контрагентами ДП «ЦОТІЗ» на відвідування, звертайтесь за телефонами:
063 499 40 14 – Дмитро Козленко

093 369 16 70 – Сергій Боровик