РЕЄСТРАЦІЯ НА САЙТІ

 

Всі поля на цій сторінці обов’язкові для заповнення. Це потрібно для того, щоб Ваша заявка на відвідування була змістовною та отримала схвалення ДАЗВ.

 

Вкажіть адресу електронної пошти, якою Ви дійсно користуєтеся, щоб і надалі отримувати інформацію про додаткові послуги, оплату, тощо.

 

Номер телефону вводиться в міжнародному форматі – через знак “+”, але без дужок, дефісів, крапок та тому подібного.

 

Обирайте складний пароль, що містить не менше восьми знаків, серед яких мають бути великі літери, символи, цифри.

 

Ім’я та прізвище вводьте уважно, згідно з тим, як вони записані у Вашому паспорті або у договорі, який було укладено між Вами та ДП ЦОТІЗ.

 

 

Виберіть тип – “фізична особа”, якщо ви плануєте індивідуальну або групову ознайомчу поїздку в Чорнобильську зону відчуження, або – “юридична особа”, якщо ви плануєте представляти на території ЧЗВ яку-небудь організацію. Укладання договорів: https://cotiz.org.ua/info/info-dogovora. Для ЗМІ  – правила подання: https://cutt.ly/Pd0eGHb.

 

Для завершення реєстрації Вам потрібно поставити галочку згоди з договором публічної оферти, який стосується порядку обробки Ваших персональних даних. Докладніше з його змістом можна ознайомитися за посиланням цього розділу, яке міститься вище.

 

ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ ОРГАНІЗАТОРА

 

В цьому розділі Ви знайдете список надісланих вами  заявок. Ви зможете їх редагувати – додавати або змінювати особисті дані відвідувачів, а також завжди матимете доступ до даної інструкції.

 

Пункт “Список заявок”

 

Тут Ви можете працювати з Вашими заявками на відвідування ЧЗВ. Ваші можливості:

– створювати нову заявку;

– дізнаватися статус оформленої заявки: схвалена, знаходиться в очікуванні розгляду або відхилена;

– при необхідності вносити правки в створену заявку: відредагувати особисті дані відвідувачів або інші деталі візиту;

– подивитися ідентифікаційний номер Вашої заявки;

– уточнити деталі поїздки: тип групи, дату, статус;

– оплатити схвалену заявку;

– завантажити квитки й програму відвідування схваленої заявки.

 

Пункт “Особисті дані”

 

В цьому пункті ви можете відредагувати особисту інформацію Вашого облікового запису організатора: ім’я, прізвище, тип (юридична або фізична особа), адресу електронної пошти, телефон, номер договору, при необхідності змінити пароль.

 

ОФОРМЛЕННЯ ЗАЯВКИ НА ВІДВІДУВАННЯ ЧЗВ

 

Для оформлення заявки потрібно попередньо зареєструватися на даному сайті, тим самим створити свій особистий кабінет. Перейдіть до оформлення нової заявки на індивідуальне або групове відвідування за допомогою пункту “Список заявок” у Вашому особистому кабінеті на сайті. Шлях для переходу до подачі заявки при черговому відвідуванні сайту буде виглядати так: сайт cotiz.org.ua -> вкладка “відвідування зони відчуження” -> електронні перепустки.

 

Виберіть пункт “Нова заявка”. На сторінці “Форма заявки” введіть всю інформацію про майбутню поїздку та її учасників. Ці дані необхідні для прийняття рішення про схвалення або відхилення Вашого візиту. Всі поля, відмічені зірочкою, обов’язкові для заповнення.

Ознайомчий візит – це комерційна ознайомча поїздка для приватних осіб.

 

Якщо ви оберете пункт “Офіційна делегація” або “ЗМІ”, то до заявки в обов’язковому порядку додайте офіційний підтверджуючий лист на ім’я голови ДАЗВ. Тільки в цьому випадку заявка на відвідування ЧЗВ представниками ЗМІ або офіційною делегацією  буде розглянута.

 

ТРАНСПОРТ

 

Звертаємо вашу увагу на те, що на даний час ДП ЦОТІЗ не забезпечує відвідувачів транспортом, тому на питання про надання транспортного засобу потрібно вибрати  відповідь – “не потрібен”. Після цього ви переходите до заповнення інформації щодо вашого транспортного засобу. Для цього вам необхідно надати дані про транспорт та водія. Увага! Марку автомобіля потрібно вказувати як в техпаспорті транспортного засобу. Держномер автомобіля пишеться повністю і без пробілів, включаючи код регіону, якщо такий є.

 

Прізвище та ім’я водія зазначаються згідно з паспортом. Якщо є по батькові – треба обов’язково додавати. Серія і номер паспорта водія вказується цифрами без пробілів. Дозволяється вказувати дані водійського посвідчення. Їх попередньо можна прописати в графі – «Серія, номер паспорта водія».

 

Вирушаючи в ЧЗВ на особистому автомобілі пам’ятайте про те, що в ньому обов’язково має бути передбачено одне вільне місце для супроводжуючої особи, яка є співробітником ДП ЦОТІЗ. В іншому випадку Ви не зможете проїхати на територію зони відчуження.

 

ДЕТАЛІ ПОЇЗДКИ

 

– Оберіть день, в який збираєтеся заїхати в Чорнобильську зону відчуження. Дату можна вибрати, натиснувши на кнопку календаря, або ввести самостійно в форматі ДД-ММ-РРРР (наприклад, 30-06-2020);

– Оберіть кількість календарних днів, протягом яких Ви плануєте перебувати на території ЧЗВ. У випадаючому списку виберіть мову, якою Вам зручно слухати екскурсію та спілкуватися з гідом.

 

Увага! Якщо Ви плануєте використовувати під час поїздки додаткове обладнання, наприклад – дрон, квадрокоптер, то спочатку поставте галочку у пункті «Додаткове обладнання», а потім вкажіть його тип, модель і серійний номер.

Якщо Ви вказали додаткове обладнання, яке плануєте використовувати, то обов’язково поставте галочку в пункті про ознайомлення з правилами його використання. Прочитати їх можна в окремій вкладці браузера, якщо натиснути на текст “Правила використання….”

 

Виберіть маршрут екскурсії, який Вас цікавить. Залежно від тривалості Вашого візиту можна вибрати один або кілька маршрутів. Поруч з кожним маршрутом є посилання з деталями цієї екскурсії. З ними варто ознайомитись перш ніж зробити вибір. Стандартний набір маршрутів для одного дня відвідування: №1, 2, 3, 6, 7, 8. Ознайомитись з офіційно затвердженими маршрутами та локаціями можна, якщо перейти за посилнням: https://cotiz.org.ua/info/routes/

Кількість обраних маршрутів не впливає на вартість екскурсії.

 

ВВЕДЕННЯ ДАНИХ ВІДВІДУВАЧІВ ЗОНИ ВІДЧУЖЕННЯ

 

Всі позначені поля картки відвідувача обов’язкові для заповнення. Послідовно введіть дані кожного учасника Вашої групи. Натисніть внизу сторінки кнопку – “додати відвідувача”, щоб ввести дані наступного учасника екскурсії. Введіть прізвище, ім’я та по батькові (якщо воно є) так, як вони записані в паспорті учасника за яким він планує в’їжджати на територію ЧЗВ.

 

З наданого списку виберіть громадянство відвідувача. Громадянство повинно відповідати паспорту, дані якого Ви вводите. За бажанням вкажіть адресу електронної пошти і номер телефону в міжнародному форматі: починаючи з “+” і без дужок, дефісів, крапок та інших роздільників. Введіть серію та номер паспорта відвідувача цифрами без пробілів.

 

Також дані відвідувачів можна завантажити одним файлом, приклад якого надано нижче: виберіть пункт “Імпортувати файл”, якщо дані відвідувачів у Вас заздалегідь підготовлені в документі формату * .doc або * .docx (програма Microsoft Word).

 

В поле “коментарі” Ви можете у вільній формі залишити побажання, пропозиції та іншу інформацію, яка також буде розглянута офіційним представником ДП ЦОТІЗ.

 

Для завершення подачі заявки необхідно поставити галочку в кожному з наступних пунктів:

 

– З правилами для відвідувачів зони відчуження і зони безумовного (обов’язкового) відселення погоджуюся. При натисканні на текст синього кольору Ви можете ознайомитися з Правилами, які з’являться в новій вкладці браузера.

 

– Медичних протипоказань для перебування в зоні відчуження не маю.

 

– Отримана доза опромінення звичайної людини за рік не перевищує 0.9 мЗв. Поставте галочку, якщо діяльність будь-якого з учасників Вашої групи не пов’язана з умовами підвищеного радіаційного фону.

 

– Погоджуюся з умовами надання послуг по відвідуванню Чорнобильської АЕС. При натисканні на текст синього кольору, Ви можете ознайомитися з умовами, які з’являться в новій вкладці браузера.

 

– Даю згоду на обробку своїх персональних даних. При натисканні на текст синього кольору Ви можете ознайомитися з політикою конфіденційності сайту, яка з’явиться в новій вкладці браузера.

 

– Погоджуюся з договором публічної оферти “РК ПРОЕКТ”. При натисканні на текст синього кольору Ви можете завантажити договір на свій комп’ютер і ознайомитися з ним.

 

Потім натисніть зелену кнопку “Створити” внизу сторінки. Ваша заявка буде відправлена на розгляд оператора ДП ЦОТІЗ.

 

ПІДТВЕРДЖЕННЯ ЗАЯВКИ

 

Після того, як Ви оформите заявку, вона буде відображатися у Вашому особистому кабінеті організатора. Там Ви зможете спостерігати за її статусом підтвердження. Звертаємо увагу – підтвердження заявок здійснюється за три дні до відвідування після 17:00.

Можливі варіанти статусу:

– оформлення завершено;

– підтверджено;

– відхилено.

 

Відхилення трапляються рідко. Якщо вашу заявку було відхилено, то ви можете дізнатися про причину відхилення, яка буде відображатися в шапці заявки. Після усунення недоліків заявку можна подати знову.

Також контакти є на сайті. Якщо потрібно звернутися до ДП ЦОТІЗ Вам знадобиться ідентифікаційний номер відхиленої заявки, будьте готові його назвати.

 

Якщо Ваша заявка на відвідування буде схвалена, Ви можете переходити до оплати поїздки. Повідомлення про це автоматично надходить на вказану вами електронну пошту. Оплачувати можна через зручний для вас банк, отримавши квитанцію на електронну пошту. Зверніть увагу: після підтвердження Вашої заявки та виставлення рахунку, кількісні зміни по відвідувачах вносити вже неможливо. Це доступно поки заявка знаходиться в статусі «Нова».

 

Якщо Ви оплачуєте поїздку вручну, то квитанція для оплати прийде на вказану Вами електронну пошту. Скан оплаченої квитанції Ви повинні будете відправити бухгалтеру ДП ЦОТІЗ на електронну пошту: acntnt.cotiz@gmail.com. Після цього платіж буде підтверджено у Вашому особистому кабінеті.

 

Звертаємо увагу майбутных выдвыдувачыв на те, що в призначенні платежу за відвідування  обов’язково потрібно вказати – «за підготовку програми та супровід» та номер рахунку! Перерахування коштів повинна здійснювати особа, яка подавала заявку в системі електронний квиток.

 

Після успішного підтвердження платежу Ви можете роздрукувати квитки з особистого кабінету на сайті, вони також будуть надіслані на вашу пошту. За вказаним при реєстрації номером телефону буде надіслано повідомлення з контактами супроводжуючої особи.

 

Для того, щоб підготуватись до поїздки, просимо Вас заздалегідь ознайомитися з правилами відвідування зони відчуження: https://cutt.ly/7d0y8Ch . На КПП «Дитятки» всі відвідувачі повинні прибути з документами, які посвідчують особу.