Потрібно надати у електронному вигляді:

  1. Письмовий запит надіслати до Державного агентства України з управління зоною відчуження press-dazv@dazv.gov.ua pressdazv@gmail.com.
  2. В заявці треба зазначити дату відвідування зони відчуження, надати інформацію з персональними даними всіх відвідувачів: ФІО, ЗМІ, посада, номер посвідчення, контактний номер телефону, електронну пошту. Крім того, треба надати інформацію про транспорт, вказавши марку та державний номер реєстрації.
  3. Обов’язково зазначте у заявці про ввіз фото/відеотехніки та дрону. Фото/відеозйомка, у тому числі й квадрокоптером, проводиться у межах маршруту. Дозвіл діє на підставі Закону України «Про використання ядерної енергії та радіаційну безпеку» та Інструкції «Про порядок охорони державної таємниці, а також іншої інформації…».
  4. Паралельно з подачею заявки на ДАЗВ, необхідною умовою є подача заявки через систему Електронний квиток. Всі данні заповнюються відповідно до офіційного звернення: https://solaris.testmticket.in.ua/ua
  5. На контрольно-пропускному пункті проводиться обов’язкова перевірка документів, які засвідчують особу відвідувача, тому обов’язково мати при собі документи та посвідчення.
  6. Відвідувачі повинні використовувати одяг та взуття, що максимально покриває тіло, голову, руки та ноги. Заборонені: футболки з короткими рукавами, майки, спідниці, сукні, короткі шорти, відкрите взуття.

З повним переліком правил можна ознайомитись за посиланням.