NewsБез рубрикиНовиниНовости
24 жовтня, до Дня автомобіліста України у зоні відчуження відбудеться перший благодійний автопробіг, щоб вшанувати памˊять працівників автотранспорту, які були залучені до ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС.
Під час автопробігу учасники планують зібрати гроші, які будуть направлені на реконструкцію пам’ятника «Тим, хто врятував світ», що у місті Чорнобиль.
Акція відбуватиметься за підтримки Державного агентства України з управління зоною відчуження, Державного спеціалізованого підприємства «Чорнобильська АЕС», Державного підприємства «Центр організаційно-технічного і інформаційного управління зоною відчуження»,11-го Державного пожежно-рятувального загону ГУ ДСНС України в місті Чорнобилі спільно з Міжнародною громадською організацією «Центр Прип’ять.ком», громадською організацією «Команда Чорнобиль» та разом із представниками туристичних компаній, що організовують візити в зону відчуження з ознайомчою метою.
Стартуватимуть автомобілі в місті Києві, з паркувального майданчика ТРЦ «Караван» на вулиці Луговій і прямуватимуть до зони відчуження.
На шляху до Чорнобильської зони учасники зроблять коло пошани біля пам’ятника «Чорнобильцям автомобілістам та дорожникам», що знаходиться у Києві на перехресті вулиці Свято-Покровської та траси Київ-Овруч. Друге коло стартуватиме вже на в’їзді в Іванків, де встановлено пам’ятник ліквідаторам аварії на ЧАЕС.
Після перевірки документів та обов’язкового інструктажу на КПП «Дитятки» колона автомобілів буде проїжджати ділянками затверджених маршрутів.
Зокрема, учасники відвідають міста Чорнобиль та Прип’ять, загоризонтну радіолокаційну станцію «Дуга» та Чорнобильську атомну електростанцію.
На оглядовому майданчику біля НБК відбудуться виступи учасників.
Важливо: колона у зоні відчуження буде рухатися зі швидкістю, яка не перевищує 40 км\год.
Організатори заходу запрошують усіх автомобілістів та представників автоклубів долучитися до участі у першому благодійному автопробігу.
Дізнатись про деталі участі можна за контактними телефонами:
066-264-1986 та 099-274-74-81.
Акредитація представників ЗМІ: (044) 594-82-47
chevron-right chevron-left